آدرس دفتر مرکزی نیرو نویان

بزرگراه حقانی، خیابان دیدار شمالی، نبش خیابان کیش، پلاک هشت، ساختمان دیدار، طبقه هفتم

شماره تماس

۰۲۱-۴۱۹۴۵۵۵۵

کد پستی

۱۵۱۸۸۳۴۷۲۲

آدرس ایمیل

info@nnqenergy.com

سوالات متداول

پرداخت چگونه است؟

نحوه پرداخت به صورت نقدی می باشد. برای همکارانی که سابقه همکاری با ما را داشته اند و در لیست همکاران ویژه قرار گرفته اند پرداخت اعتباری نیز در نظر گرفته شده است. همچنین برای کلیه همکاران، تخفیف پله ای در قالب اعتبار خرید ارائه خواهد شد.

ارسال چگونه است؟

تجهیزات خریداری شده در اسرع وقت در بسته بندی های مناسب آماده ارسال خواهند بود. محل تحویل تجهیزات درب انبار کارخانه شرکت نیرو نویان قشم واقع در اصفهان، شهرک صنعتی اشترجان می باشد. نیرو نویان در صورت درخواست مشتری توانایی ارسال تجهیزات به سراسر کشور را دارا می باشد. هزینه حمل تجهیزات از درب انبار کارخانه بر عهده مشتری می باشد.

امکان لغو سفارش وجود دارد؟

امکان لغو سفارش برای کلیه تجهیزات وجود خواهد داشت. در بخش فروش سازه به علت اینکه اغلب سازه ها به صورت سفارشی­ساز تولید می شوند در صورت آغاز فرایند تولید سازه امکان لغو سفارش پس از بررسی کارشناسان بخش تولید اعلام خواهد شد.

امکان پیش خرید وجود دارد؟

علی رغم نوسانات قیمتی با توجه به تغییرات نرخ ارز، نیرو نویان قشم امکان پیش خرید برای کلیه تجهیزات با پرداخت پیش پرداخت معین و تثبیت قیمت را فراهم آورده است.

امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد؟

کارشناسان فروش شرکت نیرو نویان قشم به منظور پاسخگویی به سوالات و ارائه پیش فاکتور و پروپوزال قیمتی در کمترین زمان ممکن در خدمت مشتریان و همکاران عزیز خواهند بود.

در خصوص هر موردی برای ما پیام بفرستید

"(ضروری)" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .