سالیانه حجم مصرف برق کشور ۵ درصد رشد می کند. واقعیت این است که سرعت ایجاد نیروگاه در کشور با سرعت افزایش مصرف همخوانی ندارد.کسری برق در امسال هم یکی از نشانه های آن است که در خبرها به آن ناترازی گفته میشود.دولت به‌نوعی چه با ماده ۱۶ و چه با سایر قوانین این طور القا کرده است که هر کسی چه در بخش صنعت و یا حتی کشاورزی برق پایدار می‌خواهد، خودش باید نیروگاه بزند.با توجه به اینکه در کنار کسری برق، کسری شدید گاز هم داریم و به‌ احتمال زیاد با کاهش دبی چاه‌های گاز پارس جنوبی قیمت گاز بالا می‌رود مطمئن‌ترین و به‌صرفه‌ترین شیوه احداث نیروگاه خورشیدی هست.

در حال حاضر در تابستان شاهد قطعی های مکرر برق هستیم.
 

در این شرایط دو گزینه وجود دارد یا احداث نیروگاه خورشیدی یا استفاده از سیستم های ذخیره ساز انرژی(باتری).
با سیستم ذخیره‌ساز انرژی که به‌ اختصار ESS نامیده می‌شود، می‌توانید مازاد برق تولیدی از نیروگاه خورشیدی خود را ذخیره کرده و انرژی را به زمانی انتقال دهید که ارزش اقتصادی بیشتری دارد مانند زمان هایی که برق قطع میشود.شرکت نیرو نویان قشم سیستم های ذخیره ساز با برند  KSTAR را به شما پیشنهاد میکند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با سیستم ذخیره ساز مناسبِ شما پیشنهاد میکنیم با همکاران ما تماس بگیرید یا اطلاعات خود را داخل فرم پر کنید تا همکاران با شما تماس بگیرند.
اگر میخواهید بیشتر با برند باتری ها و انواع آن ها آشنا بشید ادامه متن را مطالعه نمایید.

BLUE S H5H3 User Manual 4 2 jpg
BLUE S H5H3 User Manual 5 2 jpg
Asset 11

شرکت KSTAR  که در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد، یک برند پیشرو در محصولات الکترونیکی و انرژی های تجدیدپذیر است، از جمله این محصولات میتوان به زیرساخت های حیاتی مرکز داده (UPS) و باتری  ESSاشاره کرد. طبق آخرین گزارش KSTAR ،IHS Markitدر بازار جهانی UPS رتبه پنجم و در بازار اینورتر در رتبه ده برتر دنیا قرار دارد همچنین KSTAR دارای چندین گواهینامه کیفیت و ایمنی محصول در سطح بین المللی است.

KSTAR دارای بیش از ۳۰۰۰ کارمند و ۱۸ شعبه در کشورهای مختلف است و محصولات با کیفیت بالا به بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان ارائه کرده است. بیش از ۶۰۰ مهندس تحقیق و توسعه وجود دارد که اکثر آنها بیش از ۱۶ سال تجربه در صنعت اینورتر و باتری دارند. KSTAR متعهد به نوآوری جدید بر اساس نیازهای مشتری جهانی است. KSTAR با ارائه طراحی نوآورانه، ایمن، کارآمد، قابل اطمینان و نصب آسان توانسته به بازده بالاتر و هزینه تعمیر و نگهداری کمتر دست پیدا کند.

معرفی اینورتر KSTAR

اینورترهای KSTAR یک اینورتر هوشمند برای تبدیل جریان تولیدی از پنل خورشیدی به جریان قابل استفاده است.

● قابلیت اطمینان بالای ۹۹ درصد
● نصب و نگهداری آسان و هزینه نگهداری کم
● سرمایه گذاری کم، بازدهی بالا
●دارای ۵ سال گارانتی تعویض و تعمیر

باتری BluE ESS که دارای اینورتر نیز هست، شامل تمام اجزای مورد نیاز برای تبدیل انرژی تولید شده توسط پنل های خورشیدی به انرژی قابل استفاده برای مصرف خانگی و ذخیره آن در باتری است

  • حمل و نصب آسان
  • پایدار و ایمن
  • نصب در فضای باز
  • دارای اپلیکیشن موبایلی
  • دارای ۵ سال گارانتی تعویض و تعمیر
20220531104408955

ارتباط با فروش در ساعات کاری

ارتباط با فروش در ساعات غیر کاری

گواهی نمایندگی kstar

گواهی نمایندگی انحصاری محصولات KSTAR دریافت شده توسط نیرو نویان قشم

NNQ Videos .